Cape Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Come take my hand, I need you, just follow me...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Latest topics
» Плажа
Дневникът на Лионора EmptyПет Дек 24, 2010 10:04 pm by Harper Collins

» Коледно-Новогодишно парти
Дневникът на Лионора EmptyВто Дек 21, 2010 9:10 pm by Elle Trevena

» Кой месец мислиш че е роден следващия ?
Дневникът на Лионора EmptyВто Дек 21, 2010 6:31 pm by Лионора Хедли-Дент

» На какво животно ти прилича предишния ?
Дневникът на Лионора EmptyВто Дек 21, 2010 6:30 pm by Лионора Хедли-Дент

» Шамарче , целувка или прегръдка ?
Дневникът на Лионора EmptyВто Дек 21, 2010 6:29 pm by Лионора Хедли-Дент

» Преди да влезеш си намисли число от 1 до 10
Дневникът на Лионора EmptyНед Дек 19, 2010 12:15 pm by Лионора Хедли-Дент

» Наистина ли ...
Дневникът на Лионора EmptyСъб Дек 11, 2010 11:59 am by Elle Trevena

» Опиши настроенията и чувствата си с емотиконка
Дневникът на Лионора EmptyСъб Дек 11, 2010 11:04 am by Тобиас МакГраван

» Напиши дума която почва с последната буква на думата ...
Дневникът на Лионора EmptyСъб Дек 11, 2010 11:03 am by Тобиас МакГраван

Top posters
Elle Trevena
Дневникът на Лионора Vote_lcapДневникът на Лионора Voting_barДневникът на Лионора Vote_rcap 
Изабела Андерсън
Дневникът на Лионора Vote_lcapДневникът на Лионора Voting_barДневникът на Лионора Vote_rcap 
Сали
Дневникът на Лионора Vote_lcapДневникът на Лионора Voting_barДневникът на Лионора Vote_rcap 
Лионора Хедли-Дент
Дневникът на Лионора Vote_lcapДневникът на Лионора Voting_barДневникът на Лионора Vote_rcap 
Тобиас МакГраван
Дневникът на Лионора Vote_lcapДневникът на Лионора Voting_barДневникът на Лионора Vote_rcap 
Harper Collins
Дневникът на Лионора Vote_lcapДневникът на Лионора Voting_barДневникът на Лионора Vote_rcap 
Джени Хъмфри
Дневникът на Лионора Vote_lcapДневникът на Лионора Voting_barДневникът на Лионора Vote_rcap 
Алис Кълън
Дневникът на Лионора Vote_lcapДневникът на Лионора Voting_barДневникът на Лионора Vote_rcap 
Hanna L'amur
Дневникът на Лионора Vote_lcapДневникът на Лионора Voting_barДневникът на Лионора Vote_rcap 

 

 Дневникът на Лионора

Go down 
АвторСъобщение
Лионора Хедли-Дент
Yummy Co-Admin
Лионора Хедли-Дент


Брой мнения : 39
Join date : 24.11.2010

Дневникът на Лионора Empty
ПисанеЗаглавие: Дневникът на Лионора   Дневникът на Лионора EmptyПет Дек 10, 2010 11:28 pm

Това е моето дневниче.
Върнете се в началото Go down
Лионора Хедли-Дент
Yummy Co-Admin
Лионора Хедли-Дент


Брой мнения : 39
Join date : 24.11.2010

Дневникът на Лионора Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дневникът на Лионора   Дневникът на Лионора EmptyПет Дек 10, 2010 11:59 pm

Добре дошли моя свят. Не ви препоръчвам да се чувствате като у дома си, защото аз не съм. На всички вас ли ви забравят рожденните дни? Днес трябваше да им намекна. И така аз съм си весела и с това. Видя ли познат се ухилвам до уши, но ми се плаче. Някой тайни могат да ме вкарат в затвора, тъй че няма да ги кажа, е не точно в затвора, но...

Първо аз съм Мария на 13 (от 10.12). Аз съм луда, ама буквално. Обичам да се смея. Тъй де аз се смея и без причина на пук на другите. Или пък като ся ядосам на някой се разплаквам и измислям как да го поваля. С брат ми водим голяма война. Заради него започнах да лъжа. Преди си спечели по-голяма част от любовта на нашите като лъга. Сега каквото и да правя... преодолявам го. Аз нямам кой знае какво за разказване. Стига да не се връщам назад. Абе ако видите някой, който скача с чадър (малък) през терасата значи съм аз. Много обичам да правя номера, но проблемът е че съм много мила. Точно за това се казвам Лионора -лио -лъв. Лъвовете са с огромно самочувствие (имам си го) и са много подли. И аз съм подла де. Обаче се отказвам бързо. За седмица си промених името три пъти. А сега с Лионора... не съм сигурна дали ми харесва. Обаче аз много искам да се казвам Мирая. Това име ми хрумна от едно момиченце от Испания, което се казвам Нирея. Дойде на гости не един приятел на брат ми. Беше много сладка. Веднага се обикнахе. Един ден реших да се държа като лъв. Вярвайте ми недейте. На другия ден ще ви чакат с бухалка пред вратата. Аз ако бях продължила... щяха наистина да ме пречакат. Обаче лятото мина страхотно. Като си лягахме пред блоковете като бездомници Very Happy . Ако можех пак щях да го преживея (въпреки синините (бях възглавничка)). Толкова от мен не ми се пише вече. Чао ми аморета :*
Върнете се в началото Go down
 
Дневникът на Лионора
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Къщата на Лионора

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Cape Town :: Свободна/Флууд зона :: Дневници-
Идете на: